Wyszukiwanie po tagu: wróż
Łącznie 5 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wróżba dziada Arkadyja

Warto otworzyć serce i drzwi...

Jak Maciej został wróżbitą

Różowa koszula, lekka łysinka, kokieteryjny uśmiech na pyzatej buzi... I już każdy wie, o kogo chodzi.

W kartach widać więcej...

Choć wróż Francis z Poznania jest bardzo młody, to poczta pantoflowa działa już od lat, ściągając do niego klientki. One wiedzą, że z każdej sytuacji potrafi znaleźć wyjście.

Akhara Jussuf Mustafa

Członek Biura Politycznego Komitetu Centralnego PZPR, premier kilku kadencji, Józef Cyrankiewicz, często gościł w kamienicy przy ul. Pańskiej w Warszawie. Bywało, że kazał kierowcy wieźć się pod ten adres w przerwie posiedzenia Komitetu. Siadał wówczas karnie na krześle w długim korytarzu bez okien i, razem ze zwykłymi zjadaczami chleba, cierpliwie czekał.  

Wielki klauna sen

Ludzie uparci realizują plany. Szczęściarzom spełniają się marzenia. Wiesław Podgórski urzeczywistnia sen - w tym roku pod Grunwaldem rozpocznie budowę największego pomnika na świecie.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z:

Gwiazdy Mówią - aktualne e-wydania

Wróżka - aktualne e-wydania